Usługi serwisowe

Na wszystkie dostarczone i zamontowane przez nas produkty obowiązuje 2 letnia gwarancja. W przypadku wykonywania dodatkowych przeglądów w zależności od produktu może ona zostać wydłużona nawet do 5 lat. Nie poprzestajemy jednak wyłącznie na serwisie dostarczonych przez nas rolet, drzwi, bram czy moskitier. Jeśli szukasz serwisu rolet, drzwi, bram, moskitiery czy też okna napisz do nas, a my pomożemy rozwiązać Twój problem!

Serwis rolet i żaluzji wewnętrznych – w ramach serwisu rolet wewnętrznych zajmujemy się wymianą tkanin, osprzętu, mechanizmów i tkanin.

Serwis rolet zewnętrznych – wykonujemy wymiany pancerzy, silników oraz montujemy silniki w roletach dotychczas sterowanych ręcznie. Zajmujemy się również wymianą komponentów rolet zewnętrznych takich jak zwijacze czy wieszaki.

Serwis moskitier – specjalizujemy się w wymianie siatek w moskitierach. Poza tym wymieniamy również uszkodzone profile, blaszki zaczepowe oraz zawiasy w przypadku moskitier drzwiowych.

Serwis bram – wymieniamy pęknięte sprężyny w bramach segmentowych oraz zerwane linki. Zajmujemy się również wymianą napędów w bramach segmentowych i uchylnych.

Serwis okien – w ramach serwisu okien wykonujemy ich regulacje, konserwacje. Ponadto regulujemy okna do trybów lato/zima a także wymieniamy uszkodzone szyby.

Serwis drzwi – w przypadku drzwi dokonujemy ich regulacji, konserwacji zamków oraz zawiasów. Wymieniamy również uszkodzone zamki a także montujemy samozamykacze.

Serwis rolety zewnętrznej Słupca
Formularz kontaktowy
Scroll to Top
Zadzwoń do nas!