Rolety wewnętrzne w kasecie czy bez? Jakie rolety wybrać?

Walory estetyczne

Z pewnością wybierając rolety w kasecie decydujemy się na bardziej estetyczny oraz elegancki system. Kasety i prowadnice występują w dwóch rodzajach: plastikowe lub aluminiowych. Roleta po zwinięciu się do systemu wygląda bardzo schludnie. Dodatkowo zarówno rolety w kasetach plastikowych jak i aluminiowych występują w wielu różnych kolorach. Dzięki temu możemy dobrać je do wielu rodzajów okien. Rolety materiałowe bez kasety również mogą wyglądać bardzo elegancko. Ich podstawową wadą jest to, że po zwinięciu cały czas widzimy materiał wraz z mechanizmem.

Walory funkcjonalne

Kaseta wraz z prowadnicami ochrania mechanizm rolety wewnętrznej a co za tym idzie wydłuża jego żywotność. Rolety wewnętrzne w obudowie są szczególnie zalecane do montażu w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu oraz tam gdzie będą często podnoszone i opuszczane. Roleta z prowadnicami osłania materiał, dzięki czemu jest mniej narażony na zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne.

Montaż oraz cena

Montaż rolet wewnętrznych z kasetą oraz bez kasety kosztuje zazwyczaj tyle samo. Podsumowując prachłonność jest ona na podobnym poziomie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Montujemy rolety wewnętrzne w Koninie, Słupcy oraz Wrześni. Znajdą u nas Państwo niskie ceny oraz wysoką jakoś wykonania.

Scroll to Top
Zadzwoń do nas!