Jakie są rodzaje moskitier

Jeśli owady nie dają Ci spokoju i szukasz rozwiązania znajdziesz je u nas! Poniżej przedstawiamy podstawowe rodzaje moskitier, które znajdziesz również w naszej ofercie.

Moskitiery ramkowe okienne

Są to najczęściej wybierane moskitiery. Zbudowane są one z profili aluminiowych na które naciągnięta jest siatka z włókna szklanego w kolorze szarym lub czarnym. Montaż takiej moskitiery jest niezwykle prosty i odbywa się bezinwazyjnie za pomocą specjalnych blaszek.

Moskitiery rolowane

Moskitiery tego typu stosujemy najczęściej na okna dachowe oraz okna z okapnikami. Zbudowanej są one z prowadnic i kasety w których znajduję się siatka. Zwijana jest ona do kasety za pomocą mechanizmu sprężynowego. Może być montowana bezinwazyjnie za pomocą taśmy piankowej lub inwazyjnie na wkręty.

Moskitiera drzwiowa

Jest rozwiązaniem często stosowanym na okna balkonowe. Składa się z ramy która otwiera się w przeciwną stronę niż okno. Również jak okno jest zamontowana na zawiasach. Dzięki swojej konstrukcji jest niezwykle wytrzymała i odporna na warunki atmosferyczne.

Moskitiery przesuwne

Składają się z prowadnic i ramy wykonanej z profili aluminiowych. Jeżdżą po prowadnicach za pomocą specjalnych wózków umieszczonych w ramie okiennej. W takich moskitierach możesz zamontować nawet przejście dla psa lub kota!

Moskitiery plisowane

Te nowoczesne systemy moskitier są niezwykle ładne i funkcjonalne. Po zsunięciu moskitiery cała siatka chowa się i staje prawie niewidoczna. Można ją dowolnie otwierać oraz pozostawiać w pozycji otwartej w dowolnym miejscu.

Jeśli poszukujesz tanich moskitier w Słupcy, Koninie lub Wrześni napisz do nas!

Scroll to Top
Zadzwoń do nas!